Skyrybos internetu? Žinoma!

Statistikos departamento kasmet pateikiama informacija apie sudaromą santuokų kiekį Lietuvoje tikrai džiugina ne vieną. Suprantama, kad prie šios informacijos pateikiami ir kiti duomenys, tai skyrybų skaičius.

[success_box]

Skyrybų kainos:

  • Skyrybų pareiškimo kainos:
  • Skyrybos internetu, kai skiriamasi abipusiu sutarimu ir pareiškimas surašomas iš internetu pateiktų dokumentų, be advokato konsultacijos. Kaina 200 litų.
  • Skyrybos abipusiu sutarimu, kai reikalinga advokato konsultacija – nuo 200 litų.
  • Kaina priklausys nuo situacijos sudėtingumo.
  • Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės –kaina priklausys nuo situacijos sudėtingumo.
  • Advokato konsultacija : 1 valandos kaina 60 litų.
  • Advokato atstovavimas teisme- pagal susitarimą.

[/success_box]

Jis tikrai nemenkas, o tai sukelia dvejopus jausmus. Nejau lietuviai tokie neištikimi, o gal tiesiog pas mus veikia labai tobula sistema ir civilinę santuoką nutraukti nėra sunku?

Bažnytinės santuokos nutraukimas visada buvo keblus veiksmas, kunigai nelabai bendradarbiauti mėgsti, o ne retai siūlo ieškoti kompromisų. To negalima pasakyti apie santuoką, sudarytą civiliniu būdu, nes ją galima nutraukti ir internetu.

Neretai ši paslauga pristatoma, kaip greita, paprasti ir patogi. Abejoti nereikia, tiesos čia yra nemažai. Toks skyrybų būdas suteikia galimybę sutuoktiniams viską pakankamai gerai apgalvoti, pasverti visus įmanomus variantus. O neskubantis gali visada priimti tinkamus sprendimus.

Sistema, kuria remiasi skyrybas internetu teikiančios įmonės, veikia gan paprastai, klientui telieka išsirinkti priimtiniausią santuokos nutraukimo būdą. Ją galima nutraukti be advokato dalyvavimo visame procese. Užsisakę šią paslaugą žmonės gauna nutraukimo procesinius dokumentus paruoštus teismui bei aiškią instrukciją, kurioje nurodoma, kaip reikia pasielgti vienu ar kitu atveju. Tokios paslaugos kaina nėra didelė. Ji dažniausiai svyruoja nuo poros iki kelių šimtų litų.

Santuoką galima nutraukti ir be pačių sutuoktinių dalyvavimo procese. Visas procedūras atlieka advokatas ir abiems sutuoktiniams įteikia ištuokos liudijimus ir teismo sprendimą. Suprantama, kad tokios paslaugos kaina yra šiek tiek didesnė, nes tenka sumokėti advokatui už jo atliekamą darbą. Nors šis būdas būna labai parankus, kai sutuoktiniai gyvena skirtingose valstybėse ar dėl tam tikrų priežasčių nenori, o gal ir negali dalyvauti santuokos nutraukimo procedūrose.

Internetas nėra ta terpė, kuri panaikina galiojančią santuoką. Tai tik priemonė, kuri pagreitina visus procesus. Suprantama, kad ši forma labiausiai tinka poroms, kurios nusprendė savo santykius nutraukti taikiai ir be didelio vargo gali pasidalinti turtą bei pareigas. Nors specialistai mėgsta kritikuoti tokį santuokos nutraukimo būdą. Jų nuomone, žmonėms sudaromos be galo palankios sąlygos ir ne visada jaučiama santuokos svarba ar nauda.

Piktnaudžiavimas nėra gerai, bet gyvenimas pateikia daug netikėtumų. Kažkada atrodęs be galo tvirtas ir nesuardomas ryšys nutrūksta. Nieko čia nepakeisi. Ateina metas pasukti skirtingais keliais. Šaunu, kad nemalonius procesus galima atlikti pakankamai greitai ir efektyviai.

[success_box]

Kiti klausimai apie skyrybas:

Read more  Read more  Read more

[/success_box]

Skyrybos internetu – nebrangu ir patogu

Ieškome draugų internete, čia gauname ir naujausią informaciją, perkame daiktus, ieškome poros, o kartais ir skiriamės. Internetas pakeitė viso pasaulio gyvenimo kokybę.

Jis keičia ir mūsų įpročius. Skyrybos internetu nėra jokia naujiena, tai protinga paslauga, kuri padeda sutaupyti laiko bei pinigų. Vieni drąsiai sakys, kad šis žingsnis nėra efektyvus, nes lengvų, trumpų ir be skausmo skyrybų nebūna.

Būna, nereikia abejoti. Internetu teikiamų skyrybų paslauga – pagalba klientams, kai jie nori taikiai nutraukti santuoką, bet gyvena skirtingose šalyse. Kelionės kainuoja, joms reikia ir laiko surasti. Toli keliauti nereikės, kai visus procesus atliksime internetu.

Lietuvoje egzistuoja tikrai ne viena ir ne dvi įmonės, kurios teikia tokias skyrybos paslaugas. Jos faktiškai prilygsta skyryboms bendru sutarimu, tereikia užpildyti reikalingus dokumentus, o teisininkas juos pristatys teismui, kur byla bus išnagrinėta, o žmonės vėliau gaus ištuokos liudijimus. Paprasta ir efektyvu.

Žinoma, kad ne visada. Didelis turas, nepilnamečiai vaikai, kiti įsipareigojimai, nenoras, o gal ir nemokėjimas pasidalinti turto, tai veiksniai, kurie trukdo pakankamai greitam procesui. Tada teks santuoką nutraukti kitais keliais. Jie tikrai nėra trumpi ar be galo lengvi. Nors kiekvienas žmogus turi pasirinkimo laisvę, jis žino geriausiai ko jam reikia ir kiek nori šiam procesui skirti lėšų bei laiko.

Optimalaus varianto bijoti nereikia, nes jis padeda susirasti kokybiškas ir kiekvienam tinkamas teisines paslaugas Lietuvoje bei kitose šalyse esantiems lietuviams. Skyrybos internetu padeda nutraukti santuokos kelią. Nepamirškime ir kito fakto, kad galima bet kuriuo paros metu sulaukti ir konsultacijos, patarimų, probleminės situacijos sprendimo būdo.

Skubėti skirtis tikrai nėra visada tikslinga. Neretai šis žingsnis padaromas per greitai, neapgalvotai, vėliau sutuoktiniams tenka gailėtis tokio poelgio. Ištuokos būdų yra nemažai, o internetas šiuos procesus ir pagreitina. Išsiskirti draugiškai ir be nuoskaudų ne visi sugeba, nors kartais reikia pasistengti tai padaryti. Geriausias patarimas – nebijokite kalbėtis. Bendras gyvenimas netenkina? Kalbatės, o jei kalbėdami, žinoma, kad nešaukdami, sprendimų nerandate. Pasidomėkite skyrybų internetu galimybe. Viskas paprasta, aišku ir efektyvu.