INICIJUOTI ĮMONĖS BANKROTĄ GALI:

•    kreditoriai; (TAI GALI BŪTI IR ĮMONĖS DARBUOTOJAI LAIKU NEGAUNANTYS ATLYGINIMO)
•    savininkas;
•    įmonės administracijos vadovas;
•    likvidatorius.
Ar Jūs galite inicijuoti įmonės bankrotą jus konsultuos CENTRINIS BANKROTO BIURAS. Prašome elektroniniu paštu arba telefonu kreiptis  į CENTRINĮ BANKROTO BIURĄ ir gausite kvalifikuotą BANKROTO ADMINISTRATORIAUS  atsakymą.

Kaip tai vyksta?

Vienas  paprastas žingsnis: paskambinkite  arba parašykite mums laišką į elektroninį paštą. Visus kitus darbus už Jus atliks centrinis bankroto biuras.

Read more

Įmonė nemokia tampa tada, kai neatlieka iš anksto apmokėtų darbų, nemoka skolų taip pat kai pradelsti įmonės įsipareigojimai.  Sąlygos, kurios gali pradėti bankroto procesą įmonei: kai įmonė nemoka darbo užmokesčio, laiku nemoka įstatymų nustatytų mokesčių, kitų privalomųjų įmokų arba priteistų sumų.

Įmonės bankroto proceso administratoriumi gali būti fizinis asmuo arba įmonė. Bankroto administratorius turi būti labai gerai susipažinęs su bankrutuojančios įmonės veikla, jos valdymu ir t.t.  Taip pat bankroto administratorius turi palaikyti gerus ryšius su kreditoriais. Kai bankroto administratorius perima įmonės valdymą, jis turi užtikrinti bankrutuojančios įmonės turto saugumą, taip pat stengtis sumažinti įmonės patiriamus nuostolius.

Perėmus bankrutuojančią įmonę, administratorius privalo išsiaiškinti ar įmonė nėra tyčia subankrutuota. Bankroto administratorius privalo patikrinti kiekvieną sandorį atliktą per 3 metus iki įmonės bankroto paskelbimo datos. Jei paaiškėtų, kad bankrotas buvo tyčinis, bankrutuojančios įmonės savininkas turės padengti žalą savo esamu turtu.