Įmonės teisininkai, dirbantys tik su fizinių asmenų bankrotu, padės rasti išeitį iš sunkiausios situacijos, nes mums nesvetimos Jūsų problemos, o sukaupta patirtis leidžia jas išspręsti kiek įmanoma geriau.  Paskambinkite, arba ateikite į konsultaciją ir mes rasime geriausia būdą kaip išspręsti Jūsų finansines problemas.  Fizinio asmens bankrotas keliamas, jei Jūsų skolos ne mažesnės 19000 EUR. Mes Jus  konsultuosime, parengsime reikiamus dokumentus į teismą, administruosime bankroto procesą iki jo pabaigos. Jeigu neturėsite galimybes už paslaugas sumokėti iš karto, mokėjimus išdėstysime ilgesniam laikui. Dirbame visoje Lietuvoje. Mes sprendžiame Jūsų problemas!

Fizinio asmens bankroto kaina

1. Pirminė konsultacija – NEMOKAMA ( sudarius teisinių paslaugų sutartį pirminė konsultacija – NEMOKAMA).
2. Individuali situacijos analizė – sudarius teisinių paslaugų sutartį analizė gali būti NEMOKAMA.
3. Advokatės konsultacija – nuo 50 Eur.
4. Bankroto bylos parengimas – nuo 1000 Eur. Kiekviena byla yra ypatinga, kaina priklauso nuo bylos sudėtingumo, kreditorių kiekio, ar pasirenkate, kad  bylos nagrinėjimo metu  Jus  atstovautų advokatė. Už papildomą atlygį teikiame dokumetų surinkimo paslaugas, bei kitas aktualias paslaugas, ypač kai jų reikia gyvenantiems už Lietuvos ribų.
5. Šeimos bankrotas yra skelbiamas kaip vieno asmens, todėl kainuoja pigiau, administruoti lengviau!
Teikiama mokėjimo dalimis paslauga.
.

Fizinio asmens bankroto kaina – šeimoms

Svarbu!

Jei bankrutuoti nusprendžia šeima, jokiu būdu nedarykite klaidos, nesutikite bankrotą skelbti atskirai, tai kelia administravimo kainą!

Šeimos bankroto kaina yra skaičiuojama individualiai, procesas įgyvendinamas kaip vieno asmens bankrotas!