Skyrybos bendru sutarimu

Skyrybos bendru sutarimu – efektyvus ir greitas procesas

Gyvenimas yra kupinas netikėtumų, tai neginčijama tiesa. Kas atrodė amžina ir tobula, labai greitai geba iširti ir subyrėti. Akivaizdu, kad poros nusprendžia pasukti skirtingais keliais. Skyrybų veiksmo bijoti nedera, taip jau būna ir nieko čia nepakeisi.

[success_box]

Skyrybų kainos:
Skyrybų pareiškimo kainos:

  • Skyrybos internetu, kai skiriamasi abipusiu sutarimu ir pareiškimas surašomas iš internetu pateiktų dokumentų, be advokato konsultacijos. Kaina 200 litų.
  • Skyrybos abipusiu sutarimu, kai reikalinga advokato konsultacija – nuo 200 litų.
  • Kaina priklausys nuo situacijos sudėtingumo.
  • Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės –kaina priklausys nuo situacijos sudėtingumo.
  • Advokato konsultacija : 1 valandos kaina 60 litų.
  • Advokato atstovavimas teisme- pagal susitarimą.

[/success_box]

Tik vieni procesai gali vykti greitai ir efektyviai, o kitiems reikia laiko ir nemenkų teisminių ginčų. Suprantama, kad su šia problema niekada nesusiduria poros, kurios nusprendė išsiskirti bendru sutarimu. Šis procesas suponuoja, kad asmenys pasiryžo žengti skirtingais keliais taikiai, tad ir proceso kaina tikrai nėra didelė. Jos dydį lemia tik dalintino turto kiekis, nes reikia jį reikia įregistruoti.

Dokumentų paruošimas, kai asmenys neturi faktiškai jokio nekilnojamo turto, labai ilgai netrunka. Žinoma, jei pora turi dalintis kelis sklypus, pora butų ar šešias išperkamosios nuomos ar paskolos sutartis, turės šiam procesui papildomai skirti laiko bei pinigų.

Skyrybų trukmė priklauso ir nuo asmenų noro bendradarbiauti. Svarbu gebėti ne tik taikiai pasidalinti turtą, bet ir išspręsti kitus klausimus. Jei šeimoje yra nepilnamečių vaikų, tėvai prieš procesą turi apsispręsti pas ką jie liks gyventi bei koks bus suteikiamas jiems išlaikymas. Skyrybų dokumente nurodoma ir bendravimo su vaikais forma, kada jie turi būti pas vieną ar kitą asmenį. Dera apsispręsti ir dėl pavardės. Akivaizdu, kad šis procesas reikalauja tinkamo pasiruošimo. Tik tada jis gali būti greitas bei efektyvus. Kalbėti, kalbėti ir dar kartą kalbėtis, nes ginčai ar nuoskaudos neretai pareikalauja ir kitos skyrybų formos.

Turtas ir pareigos (jei jų reikia) privalo būti pasidalintos sąžiningai, nes teismas tikrai nepatvirtins skyrybų sutarties, kurioje bendrosios jungtinės nuosavybės teise priklausantis turtas pasidalinamas neaiškiai ir, greičiausiai, nesąžiningai. Abipusis dialogas ir skaidrumas – procesui suteikia efektyvumo.

O kiekviena skyrybų sutartis bendru susitarimu yra unikali. Informacijos apie procesą, jo eigą, teises ir pareigas yra nemažai, bet visada dera elgtis protingai. Konsultacija pas specialistus t.y. teisininkus – labai teisingas žingsnis. Jie geba konsultacijos metu tinkamai įvertinti kiekvieną atvejį ir suteikia protingus patarimus bei pasiūlymus. Telieka pradėti procesą, kuris ilgai netrunka.

[success_box]

Kiti klausimai apie skyrybas:

[button color=”info” size=”normal” link=”https://fizinioasmensbankrotas.info/skyrybu-dokumentai/”]Skyrybų dokumentai[/button] [button color=”info” size=”normal” link=”https://fizinioasmensbankrotas.info/skyrybos-internetu/”]Skyrybos internetu[/button] [button color=”info” size=”normal” link=”https://fizinioasmensbankrotas.info/kiek-kainuoja-skyrybos/”]Kiek kainuoja skyrybos?[/button]

[/success_box]