Skyrybos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Kodėl skiriasi Lietuvos poros?

Nėra sudėtinga atspėti kodėl žmonės nusprendžia susituokti. Noras sukurti šeimą, begalinė meilė, tai dažniausiai pasitaikantys atsakymai iš jaunavedžių lūpų.

[success_box]

Skyrybų kainos:
Skyrybų pareiškimo kainos:

  • Skyrybos internetu, kai skiriamasi abipusiu sutarimu ir pareiškimas surašomas iš internetu pateiktų dokumentų, be advokato konsultacijos. Kaina 200 litų.
  • Skyrybos abipusiu sutarimu, kai reikalinga advokato konsultacija – nuo 200 litų.
  • Kaina priklausys nuo situacijos sudėtingumo.
  • Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės –kaina priklausys nuo situacijos sudėtingumo.
  • Advokato konsultacija : 1 valandos kaina 60 litų.
  • Advokato atstovavimas teisme- pagal susitarimą.

[/success_box]

logo_skyrybosSkyrybos – labiau komplikuotas procesas. Nors lietuviai dažniausiai skiriasi dėl keleto priežasčių – nesutampa charakteriai, kylantys konfliktai, neištikimybė bei žalingi įpročiai. Šios priežastys yra aktualios ne vien tik didiesiems Lietuvos miestams, kaip Klaipėda, Kaunas ar Vilnius, bet ir likusiai šalies daliai.

Apmaudu, kad smurtas šeimoje dažniausiai lieka ignoruojamas. Policijos pareigūnai gali drąsiai patvirtinti, kad smurtaujančių asmenų skaičius artimoje aplinkoje yra labai didelis. Deja, dauguma smurtą patyrusių moterų stengiasi su savo sutuoktiniais susitaikyti ir rasti bendrą kalbą. Apie skyrybų procesą net nesusimąstoma, nors tai efektyviausia priemonė, kuri padeda nutraukti nenormalius santykius.

Nors vienas veiksnys, beveik visada sumažina skyrybų riziką, tai vaikų gausa. Ši tiesa galioja ir užsienio valstybėms, ir Lietuvos miestams bei miesteliams. Daugiavaikės šeimos, nesvarbu ar jos gyvena Kaune, o gal Klaipėdoje, su skyrybų klausimu nesusiduria. Vaikų nebuvimas ar vieno vaiko auginimas visada padidina skyrybų riziką. Vilniuje ši tendencija pastebima, nes vis daugiau šeimų nusprendžia nesusilaukti palikuonių ar auginti tik vieną vaiką. Kai vaikas paauga, tėvai suranda sau daugiau laisvo laiko ir nusprendžia pasukti skirtingais keliais.

Europoje Lietuva tikrai pasižymi gausiu skyrybų kiekiu. Galima bandyti nustatyti įvairias tokio reiškinio priežastis, bet nereikia atmesti ir vieno gan aktualaus fakto, kad šioje šalyje skyrybų procesas labai ilgai netrunka, neretai jis yra pakankamai pigus. Akivaizdu, kad patiems žmonėms paliekama teisė rinktis, ar jie nori gyventi santuokoje, ar ne.

Švietimas visada buvo žmonijos progreso variklis. Neretai manoma, kad aukštesnį išsilavinimą turinčios moterys žymiai dažniau ryžtasi tokiam drastiškam gyvenimo pokyčiui. Nors realybė yra šiek tiek kitokia. Moteris, kuris turi prastesnį išsilavinimą ar net be jo, skirtis suskuba dažniau. Priežastis gan paprasta, norima patogaus gyvenimo ir tikimasi, kad šeimos vyras gebas ją visada tinkamai aprūpinti. Lūkesčiams neišsipildžius, santuoka yra nutraukiama. Neretai Lietuvos moterys ir teka labai jauno amžiaus. Tuo metu racionaliai pasverti norus ir poreikius ne visada pavyksta.

Vyrų išsilavinimas, užimamos pareigos bei atlygino dydis neretai tampa skyrybų priežastimi. Atrodo, kad skyrybų procesą dažniau inicijuoja moterys, bet tik todėl, kad šeimos galva nesugeba susidoroti su keliamais reikalavimais.

Visi tyrimai mėgsta koncentruotis į tam tikrus skaičius ar pasiekimas, bet beveik visada pamirštama ir elementarios klaidos tikimybė. Kažkada atrodę tobuli santykiai, didelis meilės pliūpsnis, pradėjus šeimyninį gyvenimą neretai subliūkšta, nesutampa charakteriai, interesai ar trūksta elementarios pagarbos. Teisinis santykių nutraukimas nėra blogas dalykas. Juk kartais svarbu laiku sustoti, kad problemos nevirstų skaudžiais rūpesčiais.