Juokingos skyrybų priežastys

Ilgai ir laimingai, tai žada kiekviena jaunavedžių pora. Deja šis pažadas ne visada virsta realybe ir santuoka yra nutraukiama. Lietuvoje skyrybų priežastys yra pakankamai standartiškos. Neištikimybė, bendros kalbos trūkumas, nepasiteisinę siekiai ar priklausomybės sukelti skausmai.

Esame kuklūs ir apie skyrybų kuriozus per daug plačiai nemėgstame, bet pasaulis yra pakankamai marga erdvė, kurioje žmonės skirtingais keliais pasuka dėl labai keistų, o neretai ir komiškų situacijų. Į kelis atvejus pažiūrėkime atidžiau.

Per daug tvarkos

Tvarkingas vyras – kiekvienos moters svajonė. Per daug didelė švara gali greitai virsti nemalonia problema. Taip, 2009 metais nusprendė viena Vokietijos gyventoja, kuri po 15 metų santuokos nebe sugebėjo susitaikyti su keistu vyro įpročiu – nuolatiniu tvarkymųsi. Buvęs sutuoktinis ne tik valandų valandas šveisdavo namų grindis, bet ir nuolatos perstatydavo baldus, juos keisdavo. Kantrybės taurė persipildė, kai šis vokietis nusprendė namuose išgriauti vieną sieną, nes ji per daug purvina.

Papūga

Vienai Kinijos moteriai mintį skirtis pakišo namuose laikoma papūga. Paukštis nuolatos kartodavo kelis žodžius – „skyrybos“, „aš tave myliu“ ir „būk kantri“. Šeimininkė suvokė, kad papūga šiuos žodžius galėjo išmokti iš vyro, kai jis su kažkuo paslaptingai kalbėdavosi telefonu. Buvo pradėtas skyrybų procesas.

Blogos manieros prie stalo

Prie stalo dera elgtis gražiai, tai pamoka išmokta dar vaikystėje. Suprantama, kad ne visi esame puikūs mokiniai ir naujų žinių įgyti neskubame. Viena moteris nusprendė skirtis su savo vyru, dėl stalo manierų trūkumo. Vargšas sutuoktinis net nenutuokė, kad žirnius dera valgyti su šakute, o ne duonos kriaukšle. Žmonai toks elgesys buvo ne tik nepriimtinas, bet ir pasišlykštėtinas. Pora pasuko skirtingais keliais.

Knarkimas

Miegantis žmogus savęs nekontroliuoja, o knarkimas yra dažnas vyro palydovas. Deja, vienam Kinijos gyventojui per daug garsus naktinis poilsis kainavo. Teko išsiskirti su žmona, kuri teigė, kad dėl jo knarkimo ji tapo ligota bei neteko daug svorio.

Pinigai – keturkojams

Ilgai trunkančios santuokos žavi daugelį, bet net 50 metų praleisti kartu, vienai Rumunijos porai nepadėjo išlikti kartu. Buvo pradėtas skyrybų procesas, o jo priežastis komiška – sutuoktinis visą savo pensiją skiria benamiams šunims. Šeima vos suduria galą su galu, bet šiam vyrui tai nė motais, nes svarbiau yra pamaitinti alkanus keturkojus, kurių kiekvieną savaitę prie poros namų surinkdavo vis daugiau.

Greitos skyrybos Vilniuje, Kiek kainuoja skyrybos? Skyrybų dokumentai